SSL תעודות

לאבטח את האתר שלך ולהוסיף אמון וביטחון עבור המבקרים באתר שלך

בחר רמת האימות

אימות דומיין

אבטחה בסיסית

מונפק תוך מספר דקות אידיאלי עבור בלוגים מדיה חברתית ואתרים אישיים

לרכישה

אימות ארגון

תעודת SSL אבטחה ברמה העסקית

זהות החברה כלולה בתעודה, אידיאלי עבור אתרי אינטרנט עסקיים ואתרי מסחר

לרכישה

אימות מורחב

מקסימום הגנה אבטחה וביטחון

בכתובת שם החברה מוצג אידיאלי עבור אתרי מסחר גדולים

לרכישה

לא בטוח מה לקנות ? לחץ להציג את כל האישורים

מה זה תעודת SSL?תעודת SSL מאפשרת הצפנת נתונים באינטרנט ומאפשרות העברת נתונים בצורה מאובטחת משרת אינטרנט לדפדפן. עם תעודת SSL, אתר האינטרנט שלך יכול להשתמש בפרוטוקול https ויציג מנעול בדפדפנים של משתמשי קצה כדי לציין שהחיבור מאובטח ובטוח לביצוע עסקאות.

למרות שכל תעודות SSL משתמשים בשיטות דומות כדי להגן על הנתונים שלך ולאמת אותם, רמת האמון והקביעה שהם מספקים משתנה בין כל תעודת SSL.אישורי SSL סטנדרטיים (דומיין מאומת) תעודות אלו הן הסוג הנפוץ ביותר של אישורי SSL. תעודות SSL OV ותעודות SSL EV תעודות אלו גם מאמתות את הזהות של החברה שלך שמחזיקה בתעודות אלו נותנת יותר אמון וביטחון לגולשים באתר שלה.

תעודות EV מציעות את הרמה הגבוהה ביותר של אימות ביטחון ואמון, והן יציגו את שם החברה או הארגון בירוק בשורת הכתובת. זוהי דרך מיידית וויזואלית, אשר הגולשים שצופים באתר יכולים לדעת כי נלקחו צעדים נוספים כדי לאשר את האתר שבו הם מבקרים - ולכן רוב החברות הגדולות בוחרות בתעודות EV.

הדפדפנים משתנים, האם אתה מוכן?

דפי אינטרנט שאינם מוצגים באמצעות HTTPS יסומנו כ'לא מאובטחים 'ב- Google Chrome וב- Mozilla Firefox. האם אתה רוצה שהאתר שלך יהיה אחד מהם ?
כמו שהדבר ישפיע על כל הדפדפנים הפופולריים ביותר בעולם, זה ישפיע יותר מ-70% מתעבורת האינטרנט העולמית וחברות דפדפן אחרות יבואו בעקבותיהם וכן גם גוגל יתחילו להכניס לקידום האתרים את חשיבות של תעודות SSL באתרי מסחר שונים.
 • אישור SSL מהיר

  אישור תעודת SSL מסוג RapidSSL® מסייעת לך לשמור על העסקאות של הלקוחות שלך מאובטחות באמצעות הצפנת נתונים של עד 256 סיביות ואימות אתר. קנה תעודת SSL מאובטחת במהירות באמצעות הרשמה עם אימות דומיין. החשוב מכל, תעודות SSL שלנו הם בין הזולות ביותר בתעשייה. אנחנו שומרים על העלויות שלנו מתחת למחיר השוק בשביל להעביר לך את כל החיסכון עם שירות ברמה הכי גבוהה.

  החל מ:
  ₪55.33/yr
  קרא עוד
 • תעודת פרימיום GeoTrust QuickSSL

  לאבטח את האתר שלך במהירות. GeoTrust ® QuickSSL ® זאת תעודת פרימיום אשר היא אחת הדרכים המהירות שלך כדי להתחיל להגן על עסקאות ויישומים מקוונים עם תעודות SSL. עם אימות אוטומטי תהליך ההנפקה, זה לוקח רק דקות כדי לקבל את אישור ה- SSL QuickSLL. לאחר מכן, ניהול וחידוש האישורים שלך הוא אוטומטי. עם GDhost, אתה מקבל תעודת SSL זולה מבלי להקריב נוחות, בחירה, אמינות או ביטחון.

  החל מ:
  ₪246.47/yr
  קרא עוד
 • GeoTrust True BusinessID

  תעודת SSL ברמה העסקית ברמה יותר טובה. כשמדובר בבחירת האבטחה לאתר עיסקי של תעודת SSL עבור העסק שלך, יש לך הרבה אפשרויות. עם GeoTrust, ההחלטה היא קלה. תעודת GeoTrust ® True BusinessID SSL נותנת אישורים לאתר שלך שמציגה ללקוחות שלך כי האתר שלך הוא אמין, כי אתה לוקח את ביטחונם ברצינות כדי לקבל את האישור שלך מרשות אישורים מהימן בעולם.

  החל מ:
  ₪308.97/yr
  קרא עוד
 • Symantec אתר מאובטח עם חברת

  קבל הגנה יעילה וחסכונית עם חברת סימנטק החברה הידוע של נורטון אנטי וירוס. תעודת SSL מבית סימנטק נותנת ביטחון רב עבורך. הגן על האתרים שלך עם הצפנה של עד 256 סיביות. בלי לבזבז עלויות יותר ממה שאתה צריך.

  החל מ:
  ₪1027.15/yr
  קרא עוד
 • Symantec - אתר מאובטח פרו

  לחזק את האבטחה של כל האתר שלך עם הצפנת ECC{הצפנה בעקום אליפטי}. הגן על העסקאות, הנתונים והתקשורת שלך עם אלגוריתמים של ECC, RSA ו- DSA עבור ההצפנה החזקה ביותר שתוכל לקבל.

  החל מ:
  ₪2496.52/yr
  קרא עוד
 • GeoTrust True Business ID עם אימות מורחב

  תעודת GeoTrust ® True BusinessID מבצעת הצהרת אבטחה חזקה עם שורת הכתובת הירוקה עבור אתר העסק שלך, עם EV{אימות מורחב} הוא המוצר שלנו עבור העסק שלך ברמה גבוהה של תעודת SSL מאובטחת. מבחינה חזותית בשורת הכתובת התעודה מציגה את הצבע הירוק אשר מראה את הרמה הגבוהה ביותר של אימות ואבטחה טכנולוגית. הכתובת הירוקה אומרת הכול. מבקרים באתר ממש שמים לב כאשר שורת הכתובת הופכת לירוקה בדפדפנים שלהם אשר מציג להם אבטחה גבוהה.

  החל מ:
  ₪585.51/yr
  קרא עוד
 • Symantec אתר מאובטח EV

  הוסף את הכתובת הירוקה לאתר שלך שהגולשים שלך יראו שהאתר מאובטח, עם הכתובת הירוקה מבחינה חזותית מראה לגולשים באתר שלך כי כל ביקור שלהם באתר שלך מוגן. תן למבקרים שלך ביטחון חזותי שהעסקאות שלהם מוגנות באמצעות אלגוריתמים של RSA ו- DSA. אבטחה של כל תתי-הדומיין שלך עם תעודה אחת.

  החל מ:
  ₪2614.45/yr
  קרא עוד
 • Symantec אתר מאובטח פרו EV

  שלב את אלגוריתם ההצפנה המתקדם ביותר עם ביטחון חזותי שיוצג עבורם הכתובת הירוקה, וכך ידעו שהאתר שלך מאובטח ללא שאלה. הגן על הלקוחות שלך באמצעות הצפנה של עד 256 סיביות ושלושה אלגוריתמים - תוך מתן הוכחה חזותית שהם באמת נמצאים באתר שלך.

  החל מ:
  ₪3923.44/yr
  קרא עוד
 • התו הכללי RapidSSL

  תעודות התו הכללי של RapidSSL® מסייעות לך לאבטח תת-דומיינים מרובים עם אישור SSL אחד בעלות נמוכה. Yourdomain.com.* {הכוכבית מייצגת את כל התתי הדומיינים שיש לאתר לך.} הגן על הנתונים האישיים של הלקוחות שלך באמצעות הצפנה של עד 256 סיביות. אימות אוטומטי של בקרת תחום הופך את אימות האתר למשב רוח. ב RapidSSL, אנו מאמינים במתן הגנה SSL אתה צריך במחיר תחרותי.

  החל מ:
  ₪464.63/yr
  קרא עוד
 • תעודת GeoTrust True Business ID עם התו הכללי

  תעודת GeoTrust ® True BusinessID עם התו הכללי מאפשרת לך לאבטח תת-דומיינים מרובים על אישור יחיד, ובכך להפחית את זמן הניהול והעלות. בין אם זה דף הבית של החברה שלך או שם המארח של שרת הדואר שלך, הגנה על מידע רגיש היא המטרה שלך - וגם זו המטרה שלנו.

  החל מ:
  ₪1371.49/yr
  קרא עוד

מהי תעודת SSL?

תעודות SSL מאפשרות הצפנת נתונים באינטרנט ומאפשרות העברת נתונים בצורה מאובטחת משרת אינטרנט לדפדפן. עם תעודת SSL, אתר האינטרנט שלך יכול להשתמש בפרוטוקול https מאובטח ויציג מנעול ירוק בדפדפנים של משתמשי קצה כדי לציין שהחיבור מאובטח.

למה אני צריך תעודת SSL?

תעודות SSL הם חלק חיוני של האינטרנט. עבור הגולשים באתר תעודות SSL לא רק מספקות הצפנת תקשורת בין המחשב לבין השרת שבו האתר נמצא, אלא הן גם מספקות אימות כי האתר עבר אימות שמאחוריו נמצא בעל דומיין או חברה.

איזה סוגים של תעודות SSL קיימות ?

ישנן רמות שונות של תעודות SSL המבוססות על 3 סוגים: אימות דומיין (DV), אימות חברה או ארגון (OV), ואישור מורחב (EV). ההבדל העיקרי בין סוגי התעודות מתייחס למידע שרשויות האישורים, RapidSSL, GeoTrust ו- Symantec, דורשות ומאמתות לצורך הנפקת התעודה. רמות האישורים הגבוהות דורשות מידע נוסף, ולעתים קרובות מוצגות בסרגל הדפדפן. למשל תעודת EV SSL הופכת את סרגל הדפדפן לצבע ירוק ומציגה את שם הארגון למבקרים כדי ליצור אמון רב יותר. כמו כן כל תעודת SSL נותנת אחריות כספית שונה בין תעודה לתעודה.

אנו מוכרים רק תעודות SSL מהמותגים המהימנים ביותר בעולם

Powered by WHMCompleteSolution