הצהרת נגישות Gdhost.co.ilעודכן: 2017 נובמבר

כללי

Gdhost.co.il שואפת להבטיח כי שירותיה נגישים לאנשים עם מוגבלויות. Gdhost.co.il השקיע סכום של משאבים משמעותי המסייע להבטיח שאתר האינטרנט שלה נעשה קל יותר לשימוש ויותר נגיש עבור אנשים עם מוגבלויות, עם האמונה החזקה כי לכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות עצמאות.

נגישות על Gdhost.co.il

Gdhost.co.il הופך לזמינים את UserWay אתר נגישות יישומון כי הוא מופעל על ידי בשרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת Gdhost.co.il לשפר עמידתה תוכן אינטרנט הנחיות הנגישות (WCAG 2.0).

הפעלת נגישות תפריט

Gdhost.co.il תפריט הנגישות ניתן להפעיל על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות שמופיע בפינה של הדף. לאחר שהפעיל את התפריט נגישות, אנא המתן רגע בתפריט הנגישות לטעון בשלמותו.

כתב ויתור

Gdhost.co.il ממשיכה במאמציה לשפר את הנגישות של האתר שלה כל זמן ושירותים מתוך האמונה שזה החובה המוסרית הקולקטיבית שלנו כדי לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מופרע גם עבור אלה מאתנו עם מוגבלויות.

למרות מאמצינו כדי להפוך את כל הדפים והתוכן Gdhost.co.il נגישים לחלוטין, ייתכן שתכנים מסוימים טרם הותאמו במלואם בתקני הנגישות המחמירים. זה עשוי להיות תוצאה של לא משנמצא או זיהו את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך

אם אתה מתקשה עם כל תוכן Gdhost.co.il או שאתה זקוק לעזרה עם כל חלק של האתר שלנו, אנא פנה אלינו בשעות העבודה הרגילות כמפורט להלן ואנו נשמח לסייע.

צור קשר

אם ברצונך לדווח על בעית נגישות, יש לך שאלות או זקוק לעזרה, פנה Gdhost.co.il תמיכה בלקוחות כדלקמן:

דוא"ל: aharonyltd@gmail.com

Powered by WHMCompleteSolution